0232 237 37 72
4048 Sokak No:27 Karabağlar / İzmir
adm ajans

biz kimiz?

1989 yılında Senbil Ofset ismiyle kurulan ADM, bugünkü ismini 2009 yılında almış olup, kurulduğu günden itibaren farklı tanıtım alanlarında çalışmaya devam etmektedir.

ADM, Fotoğraf/video çekim, web tasarım, sosyal medya tasarımı ve yönetimi, grafik tasarım ve baskı alanlarına getirdiği yeni yaklaşımlarla çizginizi değiştirmeye devam ediyor.

Kaan ADAM info@admajans.com
Reklam Fotoğrafçısı
Eğitimini İzmir’de Matbaa/Fotoğraf/Grafik Tasarım bölümü mezunu olarak tamamladı. Matbaa ve grafik Tasarım alanında çalışmalarına devam ederken, Onur Osman Belen ve Metin Oğuz ile birlikte çalışarak, fotoğraf ve video alanında uzmanlaştı ve bu alanda çalışmalarına devam ediyor.
Mete ADAM mete@admajans.com
Grafik Tasarım / Baskı
Eğitimini Matbaa/Fotoğraf/Grafik Tasarım bölümü mezunu olarak tamamladı. Dijital ortamda yaptığı tasarımlarını, grafik tasarım, baskı öncesi hazırlık ve baskı teknikleri alanındaki tecrübesiyle, matbaaya aktarıp, basılı iş olarak sizlerle sunuyor.
Efe Ayhan KILINÇ efe@admajans.com
Sanat Yönetmeni
Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra çalışmalarına İstanbul’da devam etti. İstanbul’da 11 yıl çalıştıktan sonra, Adm Ajans bünyesine katıldı. Yaratıcı çalışmalarını tasarım bilgisiyle birleştirerek, size sunduğumuz çalışmaların yol haritasını belirliyor.
Burakhan ÇAPKAN burak@admajans.com
Kurgu/Montaj
Celal Bayar Üniversitesi Grafik Tasarım mezunu. Grafik tasarım konusundaki becerilerinin yanı sıra, video ve fotoğraf çekimlerinde Kaan Adam’ın yardımcılığını yapıyor. Kaydedilen görüntülerin kurgu, montaj ve post-prodüksiyon aşamalarını hazırlıyor.
Halis TOSUN halis@admajans.com
Web Yazılım
Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığından mezun olduktan sonra birçok başarılı web tasarım-yazılım, e-ticaret, B2B sistemleri, Online iş geliştirme ve raporlama yazılımları projelerinde yer aldı. ADM Ajans bünyesinde, sanat ekibinden gelen arayüz tasarımlarını, dijital ortamda sizlerle buluşturuyor
Ceren KARASU ceren@admajans.com
Sosyal Medya Danışmanı
Anadolu Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olup Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde yüksek lisansa başladı. Aradığı ruhun bu olmadığına karar verip tıpı bırakarak hayallerinin peşinden koşan Ceren 7 yıldır dijital sektörün içinde. Sosyal medya yöneticiliği, e-ticaret yöneticiliği ve dijital pazarlama üzerine yoğunlaşan Ceren, markanızın sosyal medyada doğru şekilde ilerlemesi için en uygun planlamaları yapıyor.
© Copyright 2018 ADM AJANS - Tüm Hakları Saklıdır.